Kapverdy


Kapverdské ostrovy – exoticky prestížne ostrovy. Luxusné hotelové komplexy siete RIU, nachádzajúce sa na unikátnej pieskovej pláži. Kapverdská republika je africký ostrovný štát.

Kapverdy v Atlantickom oceáne pozostávajú z 9 väčších a 5 malých ostrovov západne od Afriky. Okrem konca augusta a začiatku septembra, kedy trochu prší, je na ostrovoch slnečno.
 
Heslom miestnych obyvateľov je „žiaden stres“
 
Azúrové more prekrásna príroda a biely piesok – je to ako raj na zemi. Na ostrove Boa Vista sú potopené vraky lodí, ktoré kedysi prevážali zlato a striebro z Ameriky do Európy. Na pieskových plážach možno sledovať korytnačky pri kladení vajíčok. Ostrov Boa Vista patrí k vyhľadávaným dovolenkovým cieľom pre potápačov. Ostrov Sal je obľúbený pre svoje ideálne podmienky pre surfistov.
 
Hotel Riu Touareg 5* sa nachádza priamo pri pieskovej pláži. Mestečko Sal Rei je od hotela vzdialené 32 km a medzinárodné letisko približne 25 km. A Hotel Riu Touareg – Adults Only je súčasťou komplexu Riu Touareg a je určený pre hostí starších ako 18 rokov.
ClubHotel Riu Karamboa 5* Luxusný hotelový komplex s atraktívnou architektúrou.
Hotel Riu Palace Cabo Verde 5* Moderný novozrekonštruovaný hotel sa nachádza priamo pri fascinujúcej pláži s jemným bielym pieskom.
Melia Tortuga Beach Resort & SPA 5* Moderný hotelový rezort sa nachádza pri krásnej pieskovej pláži Algodoeiro s očarujúcim výhľadom na koralové útesy.
VOI Vila do Farol Resort 4* Príjemný hotel sa nachádza priamo pri najkrajšej pláži Kapverdských ostrovov, Santa Marii.
 
Všetky hotely majú vynikajúce služby, klienti z celého sveta píšu vynikajúce recenzie.