Club Valtur Garden Resort 4*


Taliansko | Kalábria

Hotel Club Valtur Garden Resort 4* je ideálny hotel pre rodiny s deťmi, v blízkosti dlhej pláže. Leží v príjemnom prostredí píniového lesa. Pre vaše deti množstvo aktivít pod dohľadom slovenského animátora. Krátky transfer.

Recenzie

Pohola

Hotel  Club Valtur Garden Resort 4* sa nachádza pri Tyrhénskom pobreží medzi mestami Pizzo a Lamezia Terme. 10 km je vzdialené mestečko Pizzo s vynikajúcou zmrzlinou Tartufo. Do mesta je dostupná kyvadlová doprava. Vzdialenosť od lestiska cca 15 km.

Vybavenie

6 blokov umiestnených vo veľkej záhrade. Vstupná hala s recepciou. WI-FI v určených častiach – zdarma. Internetový kútik je za poplatok. Konferenčné miestnosti, obchodík, trafika, 2 bazény s vodopádmi. Aerobik, posilňovňa, wellness centrum za poplatok, À la carte reštaurácia, disko bar za poplatok.

Ubytovanie

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR): 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý
Triple izba (TR): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa,
Štvorlôžková (QR): 4 dospelí / 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti
Dieťa do 15 rokov

Popis izieb

DR: kúpeľňa / WC, sušič vlasov, TV / sat., Telefón, klimatizácia, minibar (za poplatok),
trezor (za poplatok), balkón či terasa. Veľkosť izby 24 m2.
TR: pozri DR, priestrannejšie. Veľkosť izby 26 m2.
QR: pozri. DR, priestrannejšie. Veľkosť izby 27 m2.
Detská postieľka na vyžiadanie (za poplatok).

Stravovanie

all inclusive

raňajky 7-10 obedy 12,30-14 večere 19-21,30 formou bufetových stolov. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 10-24, v plážovom bare 10-18. Šport: tenis, stolný tenis, lukostreľba, volejbal, minifutbal, bocia, animácie.

Pláž

Druh pláže: piesočnato-kamienková asi 300 m od hotela, oddeľuje ju píniový les. Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo. Pizzeria a bar na pláži.

Termíny a ceny