Hotel Sun Beach 3*


GRÉCKO | OLYMPSKÁ RIVIÉRA | PLATAMON

Obľúbený hotelový komplex Hotel Sun Beach 3* s výbornou polohou situovaný v peknej záhrade priamo pri pláži a blízko centra strediska. Hotel sa nachádza 2 minúty chôdze od pláže. Pri hoteli je slnečná terasa s bazénom a výhľadom na Platamonský hrad. Zamestnanci hotela sú vám k dispozícii 24 hodín denne. Na požiadanie je možné zabezpečiť aj požičanie auta.

 

Hotel:

Vstupná hala s recepciou, reštaurácia a kaviareň s terasou, bazén, lehátka a slnečníky pri bazéne zdarma.

Izby:

Rekonštruované, moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. K vybaveniu izieb patrí chladnička, SAT TV, klimatizácia (v cene), kúpeľňa (sušič na vlasy) a toaleta, trezor,  balkón so záhradným nábytkom, možnosť Wi-Fi pripojenia.

Stravovanie:

Polpenzia, raňajky aj večere formou pestrých  bufetových stolov.

Pláž:

Široká piesočnatá pláž priamo pri hoteli, hotelová záhrada pozvoľne prechádza do piesočnatej  plážovej časti, lehátka a slnečníky na pláži za poplatok, možnosť plážových športov.

Typ stravy:

polpenzia

Fakultatívne výlety:

FAKULTATÍVNE VÝLETY Okolie strediska Nei Pori a Platamonas  spoznáte prostredníctvom bohatej ponuky fakultatívnych výletov. K tým najzaujímavejším patrí výlet ku kláštorom Meteory, do nezabudnuteľných Atén, zabaviť sa môžete na Gréckom večeri, do sveta gréckych bohov Vás zavedie výlet na Olymp a loďou sa môžete odviezť až k súostroviu Severné Sporady na známy ostrov Skiathos.

Termíny a ceny