Kapverdy


« z 2 »

Kapverdské ostrovy – exoticky prestížne ostrovy. Luxusné hotelové komplexy siete RIU, nachádzajúce sa na unikátnej pieskovej pláži. Kapverdská republika je africký ostrovný štát. Kapverdy v Atlantickom oceáne pozostávajú z 9 väčších a 5 malých ostrovov západne od Afriky. Okrem konca augusta a začiatku septembra, kedy trochu prší, je na ostrovoch slnečno.

 Heslom miestnych obyvateľov je „žiaden stres“

Azúrové more prekrásna príroda a biely piesok – je to ako raj na zemi. Na ostrove Boa Vista sú potopené vraky lodí, ktoré kedysi prevážali zlato a striebro z Ameriky do Európy. Na pieskových plážach možno sledovať korytnačky pri kladení vajíčok. Ostrov Boa Vista patrí k vyhľadávaným dovolenkovým cieľom pre potápačov. Ostrov Sal je obľúbený pre svoje ideálne podmienky pre surfistov.

 Hotely

Hotel Riu Touareg 5* sa nachádza priamo pri pieskovej pláži. Mestečko Sal Rei je od hotela vzdialené 32 km a medzinárodné letisko približne 25 km. A Hotel Riu Touareg – Adults Only je súčasťou komplexu Riu Touareg a je určený pre hostí starších ako 18 rokov. ClubHotel Riu Karamboa 5* Luxusný hotelový komplex s atraktívnou architektúrou. Hotel Riu Palace Cabo Verde 5* Moderný novozrekonštruovaný hotel sa nachádza priamo pri fascinujúcej pláži s jemným bielym pieskom. Melia Tortuga Beach Resort & SPA 5* Moderný hotelový rezort sa nachádza pri krásnej pieskovej pláži Algodoeiro s očarujúcim výhľadom na koralové útesy. VOI Vila do Farol Resort 4* Príjemný hotel sa nachádza priamo pri najkrajšej pláži Kapverdských ostrovov, Santa Marii. Všetky hotely majú vynikajúce služby, klienti z celého sveta píšu vynikajúce recenzie.