Najlepšie hotely 2019 – Top 10


 Vyberáme najlepšie hotely 2019. Urobili sme prieskum medzi našimi klientmi a vybrali sme 10 najlepších hotelov roka. Porovnali sme rôzne kritéria a zobrali do úvahy ceny jednotlivých hotelov. Pomôžeme Vám, ak hľadáte najlepší hotel pre Vás. 

 Zoznam najlepších hotelov nie je zoradený od najlepšieho hotela, skôr ide o tipy na hotely. Ak nemáte jasnú predstavu, aký hotel hľadáte, presne pre Vás je tento náš výber najlepšie hotely 2019, ale aj pre každého, kto chce zažiť výbornú dovolenku.

 

1. Hotel Concorde Deluxe Resort 5*

Turecko, Antalya, Lara

concorde2019-08-02 161056

Luxusný Concorde Deluxe Resort 5* hotel v atraktívnom prostredí Antalye neďaleko od letiska uvítajú najmä rodiny s deťmi. Aquapark, peknú pieskovú pláž, unikátne wellness centrum nájdete práve tu. Obľúbený hotelový rezort v sieti Concorde je vhodnou voľbou pre klientov každého veku. Unikátne wellness centrum, tobogany, detský klub, pekná pláž a krátky transfer z letiska sú nepochybne dobrým dôvodom, prečo oddychovať práve tu.

 

2. Hotel Club Calimera Serra Palace 5*

Turecko, Kizilot

calimera 2019-08-15 110315

rozprávkový komplex pozostávajúci z hlavnej budovy, novej modernej budovy a 3-poschodových viliek roztrúsených v krásnom areáli • priamo na brehu tyrkysového mora s vlastnou hotelovou piesočnatou plážou, pri vstupe s prímesou drobných kamienkov (slnečníky, ležadlá, matrace a plážové osušky zdarma) • v pokojnejšom letovisku Kizilot • iba 17 km od historického mesta Side (ľahko dostupné miestnou kyvadlovou dopravou) • cca 60 km od letiska v Antalyi

 

3. Hotel Premier Le Reve 5*

Egypt, Hurghada, Sahl Hasheesh

premierer 2019-09-30 134138

ADULT ONLY – hotel je určený iba pre hostí nad 16 rokov.

Moderný a novopostavený rozľahlý 5 poschodový hotel zasadený do oblasti Sahl Hasheesh ponúka svojim hosťom nezabudnuteľnú atmosféru luxusného sna v palmovej zelenej záhrade. Nechajte sa rozmaznávať na zlatistej pláži s jemným pieskom. Zažite dovolenku svojich snov. Hotel neakceptuje osoby mladšie ako 16 rokov.

Pre náročnejších klientov, ktorí majú záujem o luxusnú dovolenku na pobreží Červeného mora.

 

4. WATER SIDE RESORT & SPA 5*

Turecko | Side

WATER SIDE RESORT  2019-10-01 153232

opätovne by sme radi upriamili vašu pozornosť na moderný päťhviezdičkový hotelový resort Water Side Resort & SPA, ktorý si v predošlej sezóne získal srdcia mnohých spokojných klientov a to vďaka svojim kvalitným službám a príjemnému personálu. Exotická záhrada, komplex bazénov, atraktívne prostredie, bohatá a chutná strava a skvelý animačný tím ho predurčujú k tomu, aby sa stal ideálnym miestom pre strávenie nezabudnuteľnej letnej dovolenky. Zo svojej priestranej slnečnej terasy ponúka návštevníkom prekrásny výhľad na malebnú rieku Manavgat.

 

5. Hotel Garden Resort Calabria **** 

Taliansko, Kalábria, Acconia di Curinga

506b2ff90b66e20e2c037ca0d953db701565 fxf

Garden Resort Calabria je veľmi populárnym hotelom medzi rodinami s deťmi. Leží v blízkosti širokej piesočnato-štrkovej pláže, obklopený stredomorskou krajinou. Zdravú zábavu a príjemný relax dopĺňajú športové aktivity a wellness. Krátkou, asi 300 metrovou prechádzkou cez svieži borovicový les sa dostanete na dlhé pláže na pobreží Tyrhénskeho mora. Garden Resort Calábria je vďaka svojej výhodnej polohe ideálnym východiskovým bodom na objavovanie tohto fascinujúceho talianskeho regiónu. Odporúčame návštevu pôvabného centra mestečka Pizzo, ktoré je známe pre svoju zmrzlinu tartufo.

 

6. Elita Beach Resort Hotel & SPA 5*

Turecko – Side

elita beach 4

Obľúbený rodinný hotelový komplex, známy vynikajúcimi službami, sa nachádza priamo na širokej pieskovo-kamienkovej pláži.

 

7. Maritim Pine Beach Resort 5*

Turecko – Belek

miritim pine

Luxusný rodinný hotelový rezort Maritim Pine Beach Resort 5* s vynikajúcimi službami sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí, priamo pri nádhernej pieskovej pláži.

 

8. Xanthe Resort & Spa 5*

Turecko – Side

xanthe resort

Splňte si ďalšie prianie a navštívte tento štýlovo zariadený hotel Xanthe Resort & Spa 5* s rozlohou 20 000 m2. Rozprestiera sa priamo na nádhernej súkromnej piesočnatej pláži, neďaleko vyhľadávaného antického mestečka Side a je ako stvorený na ničím a nikým nerušený oddych.
 
 

9. PALMASERA VILLAGE 4*

Sardínia | Cala Gonone
 
palmasera village 4
 
pre milovníkov pravej talianskej atmosféry ponúkame dovolenku v hotelovom rezorte Palmasera Village, ktorý vyrástol priamo nad krásnou plážou s nevšedným ružovým hrubozrnným pieskom, v zálive Orosei s najkrajšími plážami a morskými jaskyňami ostrova. Pôsobivý hotelový komplex pozostáva z viacerých budov, ktoré sú starostlivo vsadené do záhrady plnej kvetov a košatých borovíc ponúkajúcich túžobný tieň počas horúcich dovolenkových dní. Blízke mestečko Cala Gonone s atraktívnym prístavom budete mať priamo na dosah vďaka pobrežnej promenáde. Zažite neopakovateľné dovolenkové chvíle v dovolenkovom raji menom Palmasera.

 

10. Tala Bay Resort 5*

Jordánsko – Aqaba

tala bay resort 12

Moderný hotelový komplex Tala Bay Resort 5* sa nachádza priamo pri pieskovej pláži v letovisku Tala Bay s reštauráciami, obchodíkmi a marínou s promenádou.

 

Termíny a ceny