O NÁS


Spokojnosť nášho klienta je pre nás najväčšou odmenou.

Cestovná agentúra ŠÍP pôsobí na trhu od roku 1997. Zakladá si na dlhoročných skúsenostiach a trpezlivosti s prácou s klientmi.

Ponúkame letnú a zimnú dovolenku, ubytovacie a stravovacie služby, poznávacie zájazdy pre jednotlivcov a kolektívy, školské výlety, exkurzie, školy v prírode, letné a zimné pobyty, exotiku, atraktívne výletné plavby,  služby pre obchodných cestujúcich v zahraničí, kongresovú turistiku, vstupenky na kultúrne a športové podujatia, výstavy a veľtrhy v SR i  v zahraničí, vybavenie víz, autokarovú prepravu, letenky do celého sveta,  lístky na medzinárodné autobusové linky do celej EU a špecializované programy s golfovým zameraním.

Cestovná agentúra Šíp je autorizovaným predajcom renomovaných cestovných kancelárií  na slovenskom trhu a vybraných cestovných kancelárií z Čiech a Rakúska.
Naším klientom garantujeme rovnaké ceny, ako aj vernostné  zľavy a bonusy, aké ponúkajú cestovné kancelárie.

Už niekoľko rokov máme výhradné zastúpenie cestovnej kancelárie Koala Tours a patríme medzi TOP 10 predajcov s najväčším počtom predaných zájazdov.

Okrem toho, od roku 1998 pre veľký záujem širokej verejnosti, agentúra organizuje akreditovaný kurz Ministerstvom školstva SR „Sprievodca a delegát cestovného ruchu„.